
ΜΑΞΙΛΑΡΟΘΗΚΗ ΕΜΠΡΙΜΕ Forest 312 50X70 Grey Cott/Pol 70/30
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μαξιλάρι από την εταιρεία Kentia σε βεραμάν αποχρώσεις με πασχαλινό σχέδιο. Είναι διπλής όψης και διαθέτει διακοσμητικά κρόσια. Το εξωτερικό ύφασμα είναι από 50% βαμβάκι και 50% polyester. Εσωτερικά διαθέτει πολυεστερική γέμιση. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για μια ολοκληρωμένη πασχαλινή διακόσμηση.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 45 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Βεραμάν |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Kentia |

50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Σε απόθεμα

45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Μονόχρομος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα

40×40 εκ, βαμβάκι, πουά
Σε απόθεμα

20×20 εκ, τετράγωνος, μονόχρομος
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, τετράγωνος, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, ανατολίτικο

45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα