Σας προτείνουμε
Εκτός αποθέματος
Κουβέρτα Πλεκτή Αγκαλιάς (70x90) Mamas & Papas WTTW Seedling Fruit 788356800
Διαστάσεις 23×17 εκ
Ιστορικό τιμών
- 31/5/2026 - 57 €
- 11/6/2025 - 57 €
Περιγραφή προϊόντος
Πλεκτή κουβέρτα για την αγκαλιά ή το λίκνο από την εταιρεία Mamas & Papas σε μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από 100% βιολογικό βαμβάκι με πιστοποίηση Oeko -Tex Standard 100 Certified. Ιδανική για να καλύψετε το μωρό σας κατά τους ανοιξιάτικους και καλοκαιρινούς μήνες.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 23 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 17 εκ |
Προδιαγραφές
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 23 cm, 23 cm, 23 cm, 23 cm |
| Depth | 17 cm, 17 cm, 17 cm, 17 cm |
| Height | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Total weight | 0.5 kg, 0.5 kg, 0.5 kg, 0.5 kg |
| Κατασκευαστής | Mamas & Papas |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

16,99 €
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
252,16 €
Παιδικό Κρεβάτι Montessori (90x190) A-S Bosco Natural 174154
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
164,44 €
Τραπέζι Εξωτερικού Χώρου (161x74x70) H-S Ayora 196877
Σε απόθεμα
10,64 €
Ποτήρια Νερού (Σετ 6τμχ) S-D Rodrig'eau 154737
Σετ
Σε απόθεμα
10 €
Στραγγιστήρι Πιάτων Γούρνας (33x37x13.5) F-V Grey 115191B
Σε απόθεμα
29,9 €
Στόρι (100x160) Grace Sand 410165
Ύφασμα
Σε απόθεμα
5,99 €
Διακοσμητική Φιγούρα Κουκουβάγια (11x10.3x12) A-S Autumn 211951
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7,99 €
Διακοσμητικές Φιγούρες Άνθρωποι (Σετ 3τμχ) A-S Aby 211752
Σε απόθεμα
119,99 €
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (50x16.5x60) Vasagle BBK133W01
12×80 εκ
Σε απόθεμα
24,99 €
Τρόλεϊ/Ραφιέρα 3 Θέσεων (36x15x74.5) F-V Bamboo 174521
Σε απόθεμα
85,99 €
Καρέκλα Τραπεζαρίας (60.5x55x83) Spitishop Liva Elephant
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
109,99 €
Τραπέζι Σαλονιού Με Σερβιτόρο & 3 Ράφια (100x60x48) Vasagle LCT205K50V1
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
10,99 €
Διακοσμητικές Φιγούρες Άνθρωποι (Σετ 3τμχ) A-S Collectionneur 195137
Σε απόθεμα
12,99 €
Αδιάβροχο Μαξιλάρι Καρέκλας Με Πλάτη 70cm Ravelia Sole Beige
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
8,93 €
Αλέκιαστο Τραπεζομάντηλο (140x140) Whitegg Z160
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
59,9 €
Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (180x230) Grace White 71800
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
33,99 €
Κουρτίνα (300x240) Με Τρουκς L-C Carlin Linen 1627705
Σε απόθεμα
27,5 €
Κουβερτόριο Υπέρδιπλο (220x240) Μουσελίνα Greenwich Polo Club Essential 3468
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα




















