
Μουσικό Mobile Welcome to the World Farm Mamas & Papas
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάνΕπιλέξτε από 2 ηλεκτρονικά καταστήματα:
Μουσικό mobile για την κούνια από την εταιρεία Mamas & Papas με κρεμαστά προβατάκια. Η χαλαρωτική μουσική, τα διακοσμητικά στοιχεία και οι κεντημένες λεπτομέρειες ηρεμούν το μωρό και το βοηθούν να κοιμηθεί. Κατάλληλο από τη γέννηση. Σύμφωνα με το πρότυπο EN71.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Ποικιλία | Καρουζέλ, Αρκουδάκια ύπνου |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 1.5 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Mamas & Papas |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Καρουζέλ, ξύλο, ύφασμα

Πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ύφασμα, αρκουδάκια ύπνου, διάμετρος
Σε απόθεμα

Χαλάκι δραστηριοτήτων
Παράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Χαλάκι δραστηριοτήτων, ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


Καρουζέλ, ξύλο, ύφασμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Καρουζέλ, χαλάκι δραστηριοτήτων, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα