
vidaXL Καρέκλα Κήπου Καφέ από Συνθετικό Ρατάν με Υποπόδιο
Φυσικό ρατάν, με μπράτσα
Διαστάσεις 88×65×56 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Μεταλλική καρέκλα εξωτερικού χώρου σε κόκκινο χρώμα. Αναπαυτική και άνετη, με αδιαβροχοποιημένο ύφασμα που προσφέρει αυξημένη αντοχή. Έχει ανθεκτικό σκελετό και ειδική επεξεργασία που αποτρέπει την οξείδωση, τη διάβρωση και την σκουριά. Το χρώμα της δεν αλλοιώνεται από την επαφή με τον ήλιο. Είναι ιδανική για το μπαλκόνι, τον κήπο ή την βεράντα. Στοιβάζονται εύκολα η μία πάνω στην άλλη για μεγαλύτερη εξοικονόμηση χώρου κατά την αποθήκευση.
| Πλάτος: | 65 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 56 εκ |
| Υψος: | 88 εκ |
| Width | 65 cm, 65 cm, 65 cm, 65 cm |
|---|---|
| Depth | 56 cm, 56 cm, 56 cm, 56 cm |
| Height | 88 cm, 88 cm, 88 cm, 88 cm |
| Total weight | 2.2 kg, 2.2 kg, 2.2 kg, 2.2 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Φυσικό ρατάν, με μπράτσα

Ξύλο

Ξύλο
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Ξύλο

Ξύλο, πεύκο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο
Παράδοση δωρεάν

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν

Ξύλο

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο

Ξύλο
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο
Παράδοση δωρεάν
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×122×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα