
119,54 €
Εικόνα 5 μερών Πικραλίδα με αφηρημένα στοιχεία - 200x100
Αφηρημένα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα με θέση για φωτoγραφία και με 2 θέσεις για να κρατήσετετο αποτύπωμα του χεριού και του ποδιού του μικρού σας και να το διακοσμήσετε στο δωμάτιό του από την εταιρεία Bambino. Κατασκευασμένη από ξύλο. Κατάλληλο για ηλικίες από 0+.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 10 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Bambino |

Αφηρημένα
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα






Νεκρής φύσης
Σε απόθεμα


Λουλούδια, αφηρημένα
Σε απόθεμα







30×40 εκ, νεκρής φύσης, λουλούδια











19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα