
16 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης για την οργάνωση του μπάνιου με μοντέρνο διάτρητο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό σε ανθρακί χρώμα. Διαθέτει λαβές για εύκολη μεταφορά. Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε σαν αποθηκευτικό χώρο σε ένα ράφι, στο μπάνιο στην κρεβατοκάμαρα ή όπου αλλού χρειάζεται να οργανώσετε μικροπράγματα. Χωρητικότητα: 4lt.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 26 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.172 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |




Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα


Στρογγυλό


Στρογγυλό
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Στρογγυλό


Σετ, σε τεμάχια
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα





13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα