
Φλυτζάνι Espresso 90ml + Πιατάκι Espiel Terra Blue TLF112K6
Με πιατάκι, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κούπα χωρητικότητας 380ml, κατασκευασμένη από κεραμικό υλικό σε μπλε χρώμα. Ιδανική για να απολαύσετε το αγαπημένο σας ζεστό ρόφημα. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιο σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 14 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.345 kg |
| Χρώμα | Μπλε |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Με πιατάκι, κεραμικό
Σε απόθεμα
Με πιατάκι, κεραμικό
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμα
Γυαλί, μεσαία έως 250 - 400μλ, μεγάλα έως 400μλ και πάνω
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Για καφέ
Σε απόθεμα

Σετ, σμάλτο

Σετ, για καφέ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό, σμάλτο

Για τσάι, για καφέ
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμα
Για τσάι, για καφέ
Σε απόθεμα
Για τσάι, για καφέ
Σε απόθεμα
Σετ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Για τσάι, για καφέ
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ, σμάλτο

Κεραμικό


Σετ, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Για καφέ
Σε απόθεμα
Μικρά έως 250μλ
Σε απόθεμα

Με πιατάκι, κεραμικό
Σε απόθεμα
Για καφέ
Σε απόθεμα
Για καφέ, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Για καφέ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα