
45,99 €
Σετ Πιάτα 18τμχ S-D Palme Black 154822A
Πορσελάνη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σερβίτσιο φαγητού αποτελούμενο από ρηχά πιάτα, βαθιά πιάτα και πιάτα φρούτου-γλυκού. Είναι κατασκευασμένα από πορσελάνη και έχουν βεραμάν tropical σχέδιο σε λευκό φόντο. Ιδανικά πιάτα για να ανανεώσετε τη κουζίνα και τη διάθεση σας.
| Υλικό | Πορσελάνη |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 28 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 9 kg |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα