
29,9 €
Διαστάσεις 101×52×8 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πτυσσόμενη απλώστρα δαπέδου, κατασκευασμένη από μεταλλικό και πλαστικό υλικό. Έχει μπεζ χρώμα και εφέ ξύλου. Διπλώνει ώστε να αποθηκεύεται εύκολα όταν δεν την χρησιμοποιείτε. Μέγιστο βάρος αντοχής: 20kg. Το συνολικό μήκος από τις ράγες αντιστοιχεί σε 13 μέτρα απλώματος.
| Πλάτος: | 52 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 8 εκ |
| Υψος: | 101 εκ |
| Width | 52 cm |
|---|---|
| Depth | 8 cm |
| Height | 101 cm |
| Total weight | 3.46 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |




3×132×6 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα