
Χριστουγεννιάτικο Μαξιλάρι Βελουτέ (45x45) Eurolamp 600-46033
45×45 εκ, διακοσμητικό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μαξιλάρι σε μπλε σκούρο χρώμα με χρυσές λεπτομέρειες. Η σύνθεση του εξωτερικού υφάσματος αποτελείται από polyester και βαμβάκι, ενώ το εσωτερικό γέμισμα είναι από πολυεστερική βάτα. Διαθέτει φουντίτσες στις 4 γωνίες. Με φερμουάρ για να μπορείτε να αφαιρέσετε τη γέμιση και να το πλύνετε. Ιδανικό μαξιλάρι για να ανανεώσετε την αισθητική του χώρου σας. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της μαξιλαροθήκης με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμηση του.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Width | 40 cm |
|---|---|
| Depth | 3 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 0.37 kg |
| Χρώμα | Μπλε |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

45×45 εκ, διακοσμητικό
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

40×40 εκ
Σε απόθεμα


45×45 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Σε απόθεμα

Κλασικό, μονόχρομο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Ρίγες




50×50 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
Τετράγωνο, μονόχρομο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα