
Μαξιλάρα Δαπέδου (40x40x8) A-S Cot Aegean Blue 103852T
Σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 38×38 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλάρι καρέκλας μονόχρωμο στο χρώμα της ώχρας. Η σύνθεση του εξωτερικού υφάσματος αποτελείται από 100% βαμβάκι, ενώ το εσωτερικό γέμισμα είναι από ανακυκλωμένο βαμβάκι. Διαθέτει κορδονάκια στις 2 γωνίες για να δένει στην καρέκλα και διακοσμητικά φουντάκια σε όλες τις γωνίες του. Ιδανικό μαξιλάρι για να ανανεώσετε την αισθητική του χώρου σας.
| Πλάτος: | 38 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 38 εκ |
| Τοποθέτηση | Σε καρέκλες, Σε πολυθρόνες |
|---|---|
| Width | 38 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.55 kg |
| Χρώμα | Μπλε |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα

38×4 εκ, σε καρέκλες, σετ
Σε απόθεμα

37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα


Σε παλέτες

Στρογγυλό


Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα



Σε καρέκλες, σετ, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, στρογγυλό, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα



38×38 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σε καρέκλες, στρογγυλό, σετ
Σε απόθεμα




Σε καρέκλες, στρογγυλό, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
37×37 εκ, σε καρέκλες, σε πολυθρόνες
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό

Σε παλέτες

Σε καρέκλες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα



45×70 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα


47×27 εκ
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα