
Δοχείο Αποθήκευσης 890ml Με Αεροστεγές Κλείσιμο Espiel RAB622
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάζο κουζίνας από την εταιρεία Espiel. Είναι διάφανο, κατασκευασμένο από γυαλί με καπάκι από ξύλο ακακίας. Ιδανικό για να οργανώσετε τον χώρο της κουζίνας σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Γυαλί |
| Χωρητικότητα | 500-1000μλ |
| Width | 29 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 0.29 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό, τετράγωνο
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό, τετράγωνο
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό, πάνω απο 1000μλ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί

Για τρόφιμα, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί, πάνω απο 1000μλ
Σε απόθεμα

Για τρόφιμα, γυαλί, 500-1000μλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα

Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό, γυαλί, μέχρι 500μλ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Για τρόφιμα, γυαλί
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα