
Μπολ (Φ12.5x3.5) Espiel Spirit Rock Beige NIC709K6
Μοντέρνο, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μπολ από την εταιρεία Espiel σε γκρι χρώμα με μωσαϊκό στο σχέδιο και μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από τσιμέντο. Τοποθετήστε το στην τραπεζαρία ή στο τραπεζάκι του σαλονιού σας και κλέψτε τις εντυπώσεις των καλεσμένων σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Είδος μπόλ | Διακοσμητικό |
| Width | 36 cm |
| Depth | 36 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 4.2 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Τσιμεντένιο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Μοντέρνο, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Σετ, κεραμικό, σμάλτο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ, με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Σμάλτο

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο

Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα

Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα