
Ράφι κουζίνας, όρθιο ράφι ρυθμιζόμενου ύψους με 2 καλάθια, καφέ μπαρ 40 x 30 x 33,5-42 cm
Πλαστικό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ξύλινη περιστρεφόμενη βάση για κάψουλες espresso, με πρωτοποριακό design που θα κρατήσει οργανωμένο τον πάγκο σας από την εταιρεία εstia. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο bamboo σε φυσική απόχρωση. Μπορεί να δεχτεί μέγιστο 36 κάψουλες καφέ.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 11 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 34 cm |
| Total weight | 1.12 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Πλαστικό


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Ράφια

Πλαστικό


Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ξύλο


Ξύλο

Ράφια, ανοξείδωτο ατσάλι

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ράφια, ανοξείδωτο ατσάλι

Ράφια, μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ράφια, ανοξείδωτο ατσάλι


Ξύλο

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Ράφια, ανοξείδωτο ατσάλι

Ράφια


Ράφια

Ξύλο, διάμετρος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Διοργανωτές μαγειρικών σκευών, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα