
Καλάθι Αποθήκευσης (36x27x13) Estia Botanica 02-18733
Με καπάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης με καπάκι σε μπεζ χρώμα από την εταιρεία εstia. Είναι κατασκευασμένο από υλικό Paper Rope, που συνδυάζει την αντοχή με το φυσικό στυλ. Είναι ιδανικά για να αποθηκεύσετε ότι επιθυμείτε και ταιριάζουν σε κάθε χώρο και διακόσμηση.
| Τρόπος κλεισίματος | Με καπάκι |
|---|---|
| Width | 28 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Χάρτινο |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Με καπάκι
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
13×18×18 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

15×39×32 εκ, χωρίς καπάκι, λευκά είδη
Σε απόθεμα

Με καπάκι
Σε απόθεμα
Σετ, λευκά είδη

Στοιβαζόμενο
Σε απόθεμα
1×77×12 εκ
Σε απόθεμα
2×32×32 εκ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
36×28 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα