
ΣΚΑΜΠΟ BAR ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ MELITA ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΜΑΤ HM8642.21 43x43x78 εκ.
Μοντέρνο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ψηλό σκαμπό για μπαρ από την εταιρεία Soulworks με μίνιμαλ σχέδιο. Τα πόδια είναι κατασκευασμένα από ξύλο teak σε φυσική απόχρωση και το κάθισμά είναι από jute σε μπεζ χρώμα. Κατάλληλο για εσωτερικούς χώρους.
| Ύλικο | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 40 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 73 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Soulworks |

Μοντέρνο





Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




Ρουστίκ , ξύλο, σετ


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο, σετ



Σετ

Μοντέρνο, ύφασμα


102×47×38 εκ, μοντέρνο, πλαστικό


Ρουστίκ , ύφασμα, ξύλο


Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2





Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα