
Διακοσμητικό Βάζο (Φ10x20) Kersten KAL-0448
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο με μοντέρνο ύφος της εταιρείας Kersten. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε σκούρο καφέ χρώμα. Ιδανικό για το σαλόνι, την τραπεζαρία ή σε οποιαδήποτε άλλη γωνιά του σπιτιού σας επιθυμείτε να δώσετε στυλ. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδια σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 24 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 0.65 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Kersten |

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα



Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα



Κεραμικό
Σε απόθεμα
Τερακότα

Κεραμικό, τερακότα


Κεραμικό

Κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κεραμικό



Κεραμικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
11×53×41 εκ
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα