
Παιδικές Πετσέτες (Σετ 2τμχ) Dimcol Deer 196 Pink
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 30×50 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 10,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πετσέτα χεριών από την εταιρεία White Fabric σε γκρι χρώμα. Διαθέτει κίτρινα πομ-πομ και φάσα στο κάτω μέρος με tropical σχέδιο σε μπλε αποχρώσεις. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι, εξαιρετικής ποιότητας, βάρους 500gsm, που την καθιστά απαλή και πολύ απορροφητική. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 50 εκ |
| Σετ | Σετ |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 29 cm, 29 cm, 29 cm, 29 cm |
| Depth | 15 cm, 15 cm, 15 cm, 15 cm |
| Height | 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm |
| Total weight | 0.2 kg, 0.2 kg, 0.2 kg, 0.2 kg |
| Κατασκευαστής | White Fabric |

29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×90 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, σετ
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, σετ
Σε απόθεμα

29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
50×90 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ


Σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


29×27 εκ
Σε απόθεμα
70×140 εκ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα