
Κάλυμμα Μαξιλαριού Καπιτονέ Rythmos
26×18 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κρατήστε το μαξιλάρι σας καθαρό από λεκέδες και σκόνες με ένα από τα καλύμματα της εταιρείας Rythmos. Πετσετέ ύφασμα από 80% βαμβάκι και 20% polyester. Προσφέρει πλήρη προστασία και μεγαλύτερη διάρκεια ζωής στο μαξιλάρι σας.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 70 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 26 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | 80% Βαμβάκι 20% Polyester |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

26×18 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

22×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

Μοντέρνο

50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ

22×15 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαμβάκι

50×70 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Ορθογώνιος, βαμβάκι, μονόχρομος

40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαμβάκι

50×70 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ρίγες

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα