
Χαλί Διαδρόμου (60x130) Silk Fashion 1776
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ψάθινο χαλί διαδρόμου από την εταιρεία Silk Fashion σε ανθρακί χρώμα με λευκές λεπτομέρειες. Είναι κατασκευασμένο από 100% φυσική γιούτα. Είναι ιδανικό για τους καλοκαιρινούς μήνες και ξεχωρίζει για το μοντέρνο σχέδιο. Μπορεί να τοποθετηθεί σε κάθε γωνιά του σπιτιού σας αναβαθμίζοντας την αισθητική του.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 70 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Jute |
| Κατασκευαστής | Silk Fashion |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
140×20 εκ
Σε απόθεμα



Οβάλ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
67×10 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

60×10 εκ, οβάλ
Σε απόθεμα


120×20 εκ
Σε απόθεμα

160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ, οβάλ
Σε απόθεμα


Ορθογώνιο

160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοκέτες
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
157×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μοκέτες
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα