
Ραφιέρα Δαπέδου Μπάνιου (63x26x185) Songmics BTS041W01V1
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 88×39×7 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ντουλάπι μπάνιου με ράφι και μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο Bamboo, MDF_E1 και MDF_E0 σε λευκό χρώμα με μπεζ λεπτομέρειες. Το ντουλάπι λειτουργεί με μηχανισμό Push to Open και το πορτάκι του μπορεί να τοποθετηθεί με άνοιγμα προς τα αριστερά ή με άνοιγμα προς τα δεξιά. Πολύ πρακτικό έπιπλο που ταιριάζει σε όλα τα μπάνια. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα στο ίδιο σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και περιλαμβάνονται οι οδηγίες.*
| Πλάτος: | 39 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 7 εκ |
| Υψος: | 88 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 39 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 88 cm |
| Total weight | 6.435 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
18×36×22 εκ, με πόδια, ίσιος
Σε απόθεμα
7×83×33 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
79×28×10 εκ
Σε απόθεμα
98×7×28 εκ, με πόδια, ίσιος
Σε απόθεμα
37×26×26 εκ
Σε απόθεμα
98×7×28 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
39×10×10 εκ, με πόδια, ίσιος
Σε απόθεμα
105×32×15 εκ, με πόδια, ίσιος
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα