
Διακοσμητικό Γλυπτό Luna Γκρι Τερακότα L12xW3xH21,5 Cm MUUBS
Μοντέρνο, κεραμικό, διάμετρος
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό χώρου με φιγούρα κεφάλι από την εταιρεία Espiel σε ματ εκρού χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Ιδανικό για να τοποθετηθεί στο τραπεζάκι του σαλονιού, τον μπουφέ, το γραφείο και όπου αλλού ταιριάζει!
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Μοντέρνο, κεραμικό, διάμετρος

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο

Μοντέρνο, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό, διάμετρος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Ανατολίτικο


Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Ξύλο, μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο

Κεραμικό, ανατολίτικο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα


176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα