
Διακοσμητικό Μπολ (Φ25x7) Espiel TZL121
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό μπολ από την εταιρεία Espiel σε εκρού χρώμα με μωσαϊκό στο σχέδιο και μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από τσιμέντο. Τοποθετήστε το στην τραπεζαρία ή στο τραπεζάκι του σαλονιού σας και κλέψτε τις εντυπώσεις των καλεσμένων σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Είδος μπόλ | Διακοσμητικό |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Τσιμεντένιο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, κεραμικό, ανατολίτικο

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Σετ, σμάλτο

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με δίσκο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, διακοσμητικό

Μοντέρνο, διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Διακοσμητικό, πορσελάνη, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Σετ, σμάλτο

Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο



Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×122×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα