
Κηροπήγιο Για Ρεσώ (Φ12.5x8) Espiel ERT328K6
Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάση για ρεσώ από την εταιρεία Espiel σε μπλε χρώμα με λευκές λεπτομέρειες και σχήμα κολοκύθας. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Τοποθετήστε το στην τραπεζαρία ή στο τραπεζάκι του σαλονιού σας και κλέψτε τις εντυπώσεις των καλεσμένων σας. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 14 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Μπλε |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα



Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Εσωτερικού χώρου, για κεριά τσαγιού
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα


Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Σετ, γυαλί



Εσωτερικού χώρου, για κεριά τσαγιού
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα




7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα