
64,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την εταιρεία Espiel σε μπλε χρώμα με λευκές λεπτομέρειες και σχήμα προτομή Βούδα. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Ιδανικό για να διακοσμήσει την σύνθεση σαλονιού, την τραπεζαρία, το γραφείο ή όπου αλλού σας ταιριάζει!
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 14 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Μπλε |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Espiel |





Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα





Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα



Ανατολίτικο
Σε απόθεμα



Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα




Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα





120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα