
Διακοσμητική Φιγούρα Χελώνα (22.5x19x7) Espiel ERT330K3
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την εταιρεία Espiel σε βεραμάν χρώμα με λευκές λεπτομέρειες και σχήμα προτομή αλόγου. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Ιδανικό για να διακοσμήσει την σύνθεση σαλονιού, την τραπεζαρία, το γραφείο ή όπου αλλού σας ταιριάζει!
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 19 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 24 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Βεραμάν |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, κεραμικό, πλάτος
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό, πλάτος, ύψος
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο



Γυαλί

Ανατολίτικο





Κεραμικό, ανατολίτικο

Πλαστικό, διάμετρος, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο

Ξύλο






15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα