
Πατάκι Μπάνιου (Φ70) Rythmos Opal Γκρι
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 59×52 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι μπάνιου 60x50 από την εταιρεία Kentia σε ροζ χρώμα και σχήμα καρδιάς. Είναι chenille με σύνθεση από 100% βαμβάκι βάρους 1700gsm. Τοποθετείστε το στο μπάνιο σας για να δώσετε μια αίσθηση άνεσης και ζεστασιάς.
| Πλάτος: | 59 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 52 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 59 cm |
| Depth | 52 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Kentia |

59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
50×7 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Πολυεστέρας
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

59×52 εκ
Σε απόθεμα



59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×7 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
59×52 εκ
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
50×7 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα