
Χαλί Διαδρόμου (80x150) Βιοκαρπέτ Duomo 11721/G
10×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 20×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί μηχανής 160x230 από τη συλλογή Duomo της εταιρείας Βιοκαρπέτ σε γκρι αποχρώσεις. Εκλεπτυσμένο χαλί με καλοδουλεμένη μίξη χρωμάτων και εντυπωσιακό μοντέρνο σχέδιο. Μπορεί να συνδυαστεί με όλα τα στυλ διακόσμησης και είναι ιδανικό για όλους τους χώρους του σπιτιού, αναβαθμίζοντας την αισθητική τους. Είναι κατασκευασμένο με ανεξίτηλα νήματα εξαιρετικής ποιότητας από πολυπροπυλένιο και polyester. Το βάρος του χαλιού είναι 2.100gsm, ενώ η πυκνότητά του ανέρχεται στους 672.000 κόμπους/τ.μ. Η απαλή επιφάνεια του χαλιού σε συνδυασμό με το πέλος ύψους 7mm, εξασφαλίζουν μία μοναδική αίσθηση στο πάτημα. Διαθέτει υφαντό υπόστρωμα, που το καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικό. Είναι αντιστατικό επομένως δεν μαγνητίζονται χνούδια, μικροσωματίδια και σκόνη στην επιφάνεια του χαλιού, ενώ το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Τα χαλιά της συλλογής Duomo είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον. Φέρουν την υπογραφή της εταιρείας Βιοκαρπέτ για άριστη ποιότητα και αξιοπιστία. *Είναι κατάλληλο για ενδοδαπέδια θέρμανση*
| Πλάτος: | 20 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Depth | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Height | 160 cm, 160 cm, 160 cm, 160 cm |
| Total weight | 8 kg, 8 kg, 8 kg, 8 kg |
| Κατασκευαστής | Βιοκαρπέτ |

10×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
70×10 εκ
Σε απόθεμα
140×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα

133×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
140×20 εκ
Σε απόθεμα
140×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα

160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
10×10 εκ
Σε απόθεμα
80×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


