
Κουβέρτα Πικέ Αγκαλιάς (80x110) Dimcol Cotton Ροζ
23×17 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 28×24 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απαλή βελουτέ κουβέρτα για την κούνια του μωρού σε γκρι χρώμα και σχέδιο ζωάκια από την εταιρεία Whitegg. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester που την καθιστά πολύ απαλή και ζεστή. Ιδανική για τους φθινοπωρινούς και χειμερινούς μήνες του χρόνου.
| Πλάτος: | 28 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 24 εκ |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 28 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 24 cm |
| Total weight | 1.5 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

23×17 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
28×24 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
25×33 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι, ύψος
Σε απόθεμα

37×28 εκ, βαμβάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
80×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
25×33 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

110×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
54×40 εκ
Σε απόθεμα
70×100 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
100×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα