
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη (45x45) Whitegg D0157-2
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη σε γκρι-μαύρο χρώμα από την εταιρεία Whitegg. Το ύφασμα είναι από 100% polyester που καθιστά την μαξιλαροθήκη ανθεκτική. Διαθέτει κλείσιμο με φερμουάρ. Στολίστε την στο κρεβάτι ή στο σαλόνι σας για μια ζεστή ατμόσφαιρα.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Κούμπωμα μαξιλαροθηκών | Με φερμουάρ |
|---|---|
| Width | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Depth | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Height | 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm |
| Total weight | 0.4 kg, 0.4 kg, 0.4 kg, 0.4 kg |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
20×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα20×20 εκ
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
40×60 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
43×43 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα