
Κουρτίνα (140x260) Με Τρουκς L-C Ikaris 1611987
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε λευκό-μαύρο χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Το ύφασμα είναι 100% πολυεστερικό υψηλής σκίασης. Στο επάνω μέρος διαθέτει τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Ταιριάζει σε όλους τους χώρους του σπιτιού, ολοκληρώνοντας μία διακόσμηση βασισμένη σε μαύρο και λευκό χρώμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 27 cm |
| Depth | 44 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.743 kg |
| Χρώμα | Μαύρο,Λευκό |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
27×5 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
45×28 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα


45×26 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Λινό
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα