
Μοκέτα (220x320) New Plan Velvet 66
220×20 εκ, μοκέτες
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 160×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μοκέτα μηχανής 160x230 από τη σειρά Velvet της εταιρείας New Plan, σε λευκή απόχρωση. Είναι κατασκευασμένη με εξαιρετικής ποιότητας ανεξίτηλα νήματα από 100% polyester. Tο βάρος της μοκέτας είναι 1.800gsm, ενώ η πυκνότητά της ανέρχεται στους 1.032.000 κόμπους/τ.μ. που τη καθιστά ιδιαίτερα στιβαρή. Η απαλή επιφάνεια της σε συνδυασμό με το πέλος ύψους 11mm, εξασφαλίζουν μία μοναδική αίσθηση στο πάτημα. Έχει μαλακό υπόστρωμα τσόχας. Είναι αντιστατική άρα το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Οι μοκέτες της εταιρείας New Plan είναι οικολογικές και υποαλλεργικές.
| Πλάτος: | 160 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Χρήση χαλιού | Μοκέτες |
|---|---|
| Width | 160 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | New Plan |

220×20 εκ, μοκέτες
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
80×20 εκ
Σε απόθεμα
80×20 εκ
Σε απόθεμα
80×20 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα

200×20 εκ, μοκέτες
Σε απόθεμα




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


133×20 εκ
Σε απόθεμα
80×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
80×25 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμα


160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοκέτες
Σε απόθεμα

Μοντέρνο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα