
Παιδικές Πετσέτες (Σετ 2τμχ) Guy Laroche Jungle Natural - Sky
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 29×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ βρεφικές πετσέτες μπάνιου από την εταιρεία Dimcol, σε μπεζ χρώμα και ζωάκι με αερόστατο στο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένες από 100% βαμβάκι βάρους 400γραμ./τ.μ. Έχουν υφασμάτινη φάσα με ψηφιακά τυπωμένα χρωματιστά σχέδια. Ξεχωρίζουν για την υψηλή τους απορροφητικότητα και την εξαιρετική τους ποιότητα. Συσκευασία κουτί.
| Πλάτος: | 29 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Σετ | Σετ |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 29 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Dimcol |

29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
70×140 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
70×140 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
70×140 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
29×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
29×27 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα