
Χαλί Διαδρόμου (80x150) New Plan Charm 40
80×20 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 133×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί μηχανής 133x190 από τη σειρά Charm της εταιρείας New Plan, σε γκρι απόχρωση. Είναι κατασκευασμένο από 100% freeze πολυπροπυλένιο. Tο βάρος του χαλιού είναι 2.550gsm, ενώ η πυκνότητά του ανέρχεται στους 201.600 κόμπους/τ.μ. Η απαλή επιφάνεια του χαλιού σε συνδυασμό με το πέλος ύψους 18mm, εξασφαλίζουν μία μοναδική αίσθηση στο πάτημα. Το υπόστρωμα του χαλιού είναι υφαντό. Είναι αντιστατικό άρα το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Τα χαλιά της εταιρείας New Plan είναι οικολογικά και υποαλλεργικά.
| Πλάτος: | 133 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Width | 133 cm |
|---|---|
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | New Plan |

80×20 εκ
Σε απόθεμα
80×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
220×20 εκ, μοκέτες
Σε απόθεμα

80×20 εκ
Σε απόθεμα
80×25 εκ, μονόχρωμο, σπιτικό
Σε απόθεμα



80×20 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



Μοντέρνο
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Σε απόθεμα


Υφαντό στο χέρι





160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα