
Χριστουγεννιάτικη Τραβέρσα (33x175) Silk Fashion Santa Box
30×23 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 28×5 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικο ρολό διακόσμησης σε κόκκινο χρώμα με χρυσές λεπτομέρειες. Πρόκειται για λεπτό ύφασμα πολλαπλών χρήσεων από 100% polyester, που μπορεί να κοπεί σε όποιο σημείο θέλετε. Μπορείτε να το τοποθετήσετε κάτω από το χριστουγεννιάτικο δέντρο σαν ποδιά, να το διακοσμήσετε σαν τραβέρσα στο τραπέζι ή σαν διακοσμητικό στην πόρτα σας.
| Πλάτος: | 28 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 5 εκ |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Σχήμα | Ορθογώνιο |
| Ποικιλία | Χριστουγεννιάτικα τραπεζομάντιλα |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Width | 28 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.074 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

30×23 εκ
Σε απόθεμα
30×23 εκ, βαμβάκι, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×23 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
85×85 εκ, τετράγωνο, χριστουγεννιάτικα τραπεζομάντιλα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×23 εκ, βαμβάκι, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
40×175 εκ, πολυεστέρας, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα


45×140 εκ, ορθογώνιο, χριστουγεννιάτικα τραπεζομάντιλα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

28×4 εκ, πολυεστέρας, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
4×1 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×26 εκ
Σε απόθεμα
4×1 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

30×150 εκ, βαμβάκι, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
30×23 εκ, βαμβάκι, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

33×45 εκ, ορθογώνιο, σουπλά χριστουγέννων
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
85×85 εκ, τετράγωνο, χριστουγεννιάτικα τραπεζομάντιλα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα