
Κουβέρτα COSITOS OLYMPIACOS 3-6 (ΟΜΑΔΕΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ)
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 35×16 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουβέρτα φλις για την αγκαλιά ή το λίκνο του μωρού σας σε κόκκινο χρώμα με λευκό Χριστουγεννιάτικο σχέδιο. Στο σετ περιλαμβάνεται και λούτρινο με την μορφή του Άγιου Βασίλη. Κατασκευασμένα από απαλό polyester. Ιδανικό για τις πρώτες γιορτές με το μωρό σας.
| Πλάτος: | 35 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 16 εκ |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Width | 35 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 0.321 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

75×100 εκ
Σε απόθεμα
25×25 εκ, πολυεστέρας, διάμετρος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
46×36 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Πολυεστέρας

Πολυεστέρας

Βαμβάκι
Σε απόθεμα


60×30 εκ, πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×28 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Πολυεστέρας



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×40 εκ
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα