
Χριστουγεννιάτικα Στολίδια (Σετ 2τμχ) Eurolamp 600-42635
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στολίδια με χριστουγεννιάτικες φιγούρες, κατασκευασμένα από ξύλο σε φυσική-κόκκινη απόχρωση με κόκκινες-πολύχρωμες λεπτομέρειες και γκλίτερ. Συνδυάστε διαφορετικά σετ με στολίδια για μία μοναδική γιορτινή διακόσμηση του δέντρου σας.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 13 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.038 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Κόκκινο |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, διάμετρος, χριστουγεννιάτικες ρουκέτες και παγοκρύσταλλοι
Σε απόθεμα
Χαρτί



Σετ
Σε απόθεμα


Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Σετ



Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα

Σετ

Πλαστικό, σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, κορυφές χριστουγεννιάτικων δέντρων, για δέντρο
Σε απόθεμα
Για δέντρο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Που λάμπουν
Σε απόθεμα
Σετ


Πλαστικό
Σε απόθεμα
Κουδουνάκια, σετ, διάμετρος
Σε απόθεμα

Σετ

Που λάμπουν
Σε απόθεμα

Σετ

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα