
Πατάκι Μπάνιου (40x60) Nef-Nef Homeware Delight Linen
59×52 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 59×52 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι μπάνιου από την εταιρεία Nef-Nef σε μπεζ απόχρωση με ανάγλυφη επιφάνεια. Είναι κατασκευασμένο από 55% polyester και 45% βαμβάκι βάρους 1100gsm με βελουτέ υφή. Διαθέτει αντιολισθητική πίσω πλευρά για μεγαλύτερη ασφάλεια.
| Πλάτος: | 59 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 52 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Πολυεστέρας, Βαμβάκι, Λινό |
|---|---|
| Width | 59 cm |
| Depth | 52 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.44 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

59×52 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Λινό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
59×52 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
59×52 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
50×7 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×7 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
50×7 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


59×52 εκ, πολυεστέρας, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, τετράγωνο
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
59×52 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×7 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
