
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη (40x40) Rythmos Kober Beige
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×40 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 8,4 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη της εταιρείας Rythmos στην απόχρωση του σάπιου μήλου με εκρού λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Το ζακάρ ύφασμα από 80% βαμβάκι και 20% polyester κάνει την μαξιλαροθήκη ανθεκτική. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Depth | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Height | 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm |
| Total weight | 0.4 kg, 0.4 kg, 0.4 kg, 0.4 kg |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
48×48 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ

Βαμβάκι, λουλούδια

40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
20×20 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα