
Διακοσμητική Μαξιλαροθήκη (40x40) Rythmos Matis Beige
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη της εταιρείας Rythmos με μοντέρνο σχέδιο σε εκρού αποχρώσεις. Το ζακάρ ύφασμα από 80% βαμβάκι και 20% polyester κάνει την μαξιλαροθήκη ανθεκτική. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Εκρού |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ανατολίτικο

40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λουλούδια, πλάτος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
52×32 εκ, με φερμουάρ, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ, βαμβάκι

45×45 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα