
Χαλί (160x230) Βιοκαρπέτ Bellagio 14751/P
20×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 10×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χαλί μηχανής 80x150 από τη σειρά Bellagio της εταιρείας Βιοκαρπέτ σε εκρού και χρώμα με φούξια, πορτοκαλί και μπλε λεπτομέρειες. Στιβαρό χαλί με καλοδουλεμένη μίξη χρωμάτων και εντυπωσιακό μοντέρνο σχέδιο που προσδίδει μία πινελιά πολυτέλειας. Μπορεί να συνδυαστεί με όλα τα στυλ διακόσμησης και είναι ιδανικό για όλους τους χώρους του σπιτιού, αναβαθμίζοντας την αισθητική τους. Είναι κατασκευασμένο με ανεξίτηλα νήματα από 100% πολυπροπυλένιο. Το βάρος του χαλιού είναι 2.500gsm, ενώ η πυκνότητά του ανέρχεται στους 645.120 κόμπους/τ.μ. Η απαλή επιφάνεια του χαλιού σε συνδυασμό με το πέλος ύψους 10mm, εξασφαλίζουν μία μοναδική αίσθηση στο πάτημα. Διαθέτει υφαντό υπόστρωμα, που το καθιστά ιδιαίτερα ανθεκτικό. Τα χαλιά της εταιρείας Βιοκαρπέτ είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον. *Είναι κατάλληλο για ενδοδαπέδια θέρμανση.*
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Depth | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Height | 80 cm, 80 cm, 80 cm, 80 cm |
| Total weight | 2 kg, 2 kg, 2 kg, 2 kg |
| Κατασκευαστής | Βιοκαρπέτ |

20×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο

Μοντέρνο

8×8 εκ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Μοντέρνο


Ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

Μοντέρνο, ανατολίτικο


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


45×70 εκ
Σε απόθεμα