
Σετ 4 Πετσέτες Κουζίνας Kitchen Towels 40x70 KT230
Σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 13×8 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πετσέτες κουζίνας σετ από την εταιρεία Nima σε κόκκινη και ώχρα απόχρωση. Έχουν φάσα με χριστουγεννιάτικο κέντημα. Είναι κατασκευασμένες από 100% βαμβάκι. Είναι απορροφητικές και πολύ πρακτικές για χρήση στην κουζίνα.
| Πλάτος: | 13 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 8 εκ |
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 13 cm, 13 cm, 13 cm, 13 cm |
| Depth | 8 cm, 8 cm, 8 cm, 8 cm |
| Height | 8 cm, 8 cm, 8 cm, 8 cm |
| Total weight | 0.8 kg, 0.8 kg, 0.8 kg, 0.8 kg |
| Κατασκευαστής | Nima |

Σετ
Σε απόθεμα
34×19 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
17×3 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Παράδοση δωρεάν
Σετ

34×19 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×19 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×19 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ

13×8 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ

34×19 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ

34×19 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×19 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα