
Σεντόνι Λίκνου Επίπεδο (80x110) Dimcol Big Cats 27 Light Olive
30×18 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σεντόνια κούνιας σετ από την εταιρεία Saint Clair, σε μπεζ με μπλε λεπτομέρειες και σκυλάκια στο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένα από 100% βαμβάκι που τα καθιστά ιδιαίτερα απαλά. Το σετ περιλαμβάνει 1 κατωσέντονο, 1 πανωσέντονο και 1 μαξιλαροθήκη. Ιδανικό σετ για κάθε βρεφικό δωμάτιο.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 30 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Μπλε |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Saint Clair |

30×18 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι



70×140 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


Βαμβάκι


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
33×19 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι


Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα



18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα