
Χαλί Διαδρόμου Γούνινο (75x140) Nef-Nef Homeware Estelle Mocca
75×10 εκ, διάδρομοι, μονόχρωμο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 150×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Γούνινο χαλί από την εταιρεία Nef-Nef σε γκρι-καφέ απόχρωση. Είναι κατασκευασμένο από τεχνητή γούνα 100% polyester που το καθιστά πολύ απαλό στο πάτημα. Μπορείτε να το τοποθετήσετε σε όλους τους χώρους του σπιτιού κατά τους χειμερινούς μήνες. Έχει βάρος 1750gsm.
| Πλάτος: | 150 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Width | 150 cm |
|---|---|
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 5.25 kg |
| Χρώμα | Καφέ,Μπεζ |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

75×10 εκ, διάδρομοι, μονόχρωμο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



160×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×15 εκ, συνθετικό
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


80×12 εκ, διάδρομοι, σπιτικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

120×20 εκ, σπιτικό, στρογγύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
10×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Τετράγωνο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Υφαντό στο χέρι


133×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Οβάλ

Μοντέρνο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα