
vidaXL Τετράγωνο τραπέζι 3 pcs Πολύχρωμο
Ξύλο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σκαμπό κατασκευασμένο από ξύλο bamboo σε μαύρο χρώμα. Διαθέτει ράφι στο κάτω μέρος για να τοποθετήσετε πετσέτες ή κάποιο καλάθι αποθήκευσης. Είναι ιδανικό για τοποθέτηση σε μπάνιο ή σε οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού χρειάζεστε μία έξτρα θέση. Μέγιστο βάρος αντοχής 80 κιλά.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 47 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 2.825 kg |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο

Ξύλο


Ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , μαόνι, ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βιομηχανικό, ξύλο

Ξύλο


Ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ρουστίκ , ξύλο, ανατολίτικο

Ξύλο



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Σκανδιναβικό, ξύλο



Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3


Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο


Μοντέρνο, ξύλο


Ρουστίκ , ξύλο




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα