
Σετ 2 ράφια τοίχου από ξύλο δρυ και ψάθα, Buisseau
Μοντέρνο, ξύλο
Διαστάσεις 14×42×14 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ράφια τοίχου σε σετ με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένα από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα και εκρού λεπτομέρειες από χάρτινο σχοινί. Το σετ περιλαμβάνει 2 ράφια διαφορετικών μεγεθών. Τοποθετήστε τα σε κενούς τοίχους για να τα διακοσμήσετε και να δώσετε μια μοντέρνα πινελιά στο σπίτι σας.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 14 εκ |
| Υψος: | 14 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 42 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 1.16 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, ξύλο

10×90×10 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
4×60×24 εκ, μοντέρνο, ίσιο
Σε απόθεμα
Ματ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×28×26 εκ, μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

15×70×70 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
10×24×67 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×26×26 εκ, μοντέρνο, γωνιακό
Σε απόθεμα
Ματ, βιομηχανικό

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

20×67×23 εκ
Σε απόθεμα
10×40×103 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

13×67×17 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
57×57×29 εκ, μοντέρνο, άτυπο
Σε απόθεμα
8×43×15 εκ, μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
6×54×15 εκ
Σε απόθεμα
6×67×16 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
12×62×17 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
