
25,04 €
vidaXL Κάλυμμα Λεκάνης με Soft Close & Quick Release Μαύρο
Soft-close, πλαστικό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καπάκι λεκάνης με soft close για αθόρυβο και αργό κλείσιμο. Είναι κατασκευασμένο από πολυρητίνη σε μαύρο χρώμα. Απόσταση μεταξύ των μεντεσέδων: 14.5εκ.
| Πτυσσόμενος | Soft-close |
|---|---|
| Width | 39 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 48 cm |
| Total weight | 2.68 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Soft-close, πλαστικό

Soft-close, πλαστικό


Soft-close, πλαστικό


Soft-close, πλαστικό

Soft-close


Soft-close
Σε απόθεμα
Soft-close, ξύλο
Σε απόθεμα

Soft-close, πλαστικό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Soft-close
Σε απόθεμα
Soft-close

Soft-close

Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Soft-close, πλαστικό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



Soft-close
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Soft-close




Soft-close



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα