
Έπιπλο μπάνιου με διπλό νιπτήρα vintage, Palmo
Ξύλο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ντουλάπι μπάνιου για τον χώρο κάτω από τον νιπτήρα σε λευκό χρώμα με μπεζ λεπτομέρειες. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο bamboo και MDF_E1 και διαθέτει κενό στο πάνω μέρος για να μπορεί να τοποθετηθεί ο νιπτήρας. Έχει ντουλάπι με 1 ράφι εσωτερικά και μηχανισμό Push to Open. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα στο ίδιο σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο μπάνιο σας. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και περιλαμβάνονται οι οδηγίες.*
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 39 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 86 cm |
| Total weight | 13.56 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο


Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, σκανδιναβικό, ξύλο







Σκανδιναβικό, ξύλο




Ξύλο




Σκανδιναβικό, ξύλο










Ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα


Κλασικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα