
Μπολ Φαγητού Κεραμικό 14.5cm SDS-24569
Ρουστίκ , κεραμικό, γιαπάντι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ορντεβιέρα σερβιρίσματος με μοντέρνο σχεδιασμό. Ο δίσκος είναι κατασκευασμένος από ξύλο ακακίας σε μπεζ χρώμα και τα 4 μπωλάκια είναι κατασκευασμένα από κεραμικό υλικό σε πετρόλ-πράσινο. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σαν δίσκος σερβιρίσματος - ορντεβιέρα για να σερβίρετε ξηρούς καρπούς ή ότι άλλο θέλετε για την τραπεζαρία, το τραπεζάκι σαλονιού ή τον μπουφέ. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιο σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό, Ξύλο |
| Width | 46 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 2.35 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Πετρόλ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ρουστίκ , κεραμικό, γιαπάντι
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Σκανδιναβικό, σετ, κεραμικό

Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , κεραμικό, γιαπάντι
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό, ανατολίτικο

Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με δίσκο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Ρουστίκ , κεραμικό, γιαπάντι
Σε απόθεμα

Με δίσκο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , κεραμικό

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό, κεραμικό, ανατολίτικο

Σετ, σμάλτο


Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, κεραμικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα





13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα