
Σετ τραπεζιού Signes Grimalt Μπολ Λουλουδιών Σ
Σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπολ 460ml με μοντέρνο σχέδιο σε πετρόλ χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από πορσελάνη. Ιδανικό για να απολαύσετε το πρωινό σας ή κάποια σούπα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Width | 13 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.332 kg |
| Χρώμα | Πετρόλ |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Με δίσκο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα


Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα



Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, σμάλτο



Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα



Σετ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, διακοσμητικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα